Växel: 08-429 90 40E-post: info@sol.se

Huvudkontor
Stockholm HK
Alsnögatan 7
116 41, Stockholm

Platskontor
Masthamnen, Stadsgården Hus A
116 45, Stockholm

Platskontor
Täby kemistvägen 6
186 34, Täby

Vi finns även i:

Göteborg
Ögärdesvägen 6 A
433 30, Partille

Skåne
Malmö Airport
230 32 Malmö-Sturup

 

Ledningsgrupp

Juhapekka Joronen

VD

juhapekka.joronen@sol.fi

David Ståhl

Vice VD och Kommersiell chef

0736 201 201
david.stahl@sol.se

Helene Södling

HR- och hållbarhetschef

0702 683 759
helene.sodling@sol.se

Helena Fridlund

CFO

0702 683 894
helena.fridlund@sol.se

Carina Runermark

Operativ chef

0725 699 511
carina.runermark@sol.se

 

Stabsfunktioner

Joaquin Velasquez

HR & Rekrytering

0733 991 749
jocke@sol.se

Ilyas Muhammad

HR

0735 298 281
ilyas@sol.se

Pia Östlund

Löneansvarig

08-429 90 40
lonekontoret@sol.se

Adrian Asgari

Business Controller

0705 535 466
adrian.asgari@sol.se

Istiak Ahmed

Planeringansvarig

0702 683 635
istiak.ahmed@sol.se

 

Driftsorganisation

Carina Runermark

Operativ chef

0725 699 511
carina.runermark@sol.se

Andrea Matthiessen

Service Manager

0767 861 901
andrea.matthiessen@sol.se

Timur Todjaliev

Service Manager

0702 683 484
timur.todjaliev@sol.se

Joakim Lagerstrand

Service Manager

0731 572 426
joakim.lagerstrand@sol.se

Raihan Ferdous

Service Manager

0725 370 202
raihan.ferdous@sol.se

Dino Mutapcic

Service Manager

0722 188 605
dino.mutapcic@sol.se

Dragan Kostadinovic

Service Manager

0736 201 203
dragan.kostadinovic@sol.se

Jolanta Mozejk

Service Manager

0736 201 217
jolanta.mozejko@sol.se

Gordana Dordevic

Service Manager

0736 201 224
gordana.dordevic@sol.se

Magdalena Konopko

Service Manager

0736 201 225
magdalena.konopko@sol.se

Linnea Glad

Junior Utbildning & Administrativ Koordinator

0722 228 456
linnea.glad@sol.se

 

Sälj

Augustin Altozano

Sales Manager

0736 201 207
augustin.altozano@sol.se

Victor Viale

Account Manager

0736 201 204
victor.viale@sol.se

Patrik Niemi

Affärsutvecklare

0722 541 408
patrik.niemi@sol.se

Madelene Rubin

Key Account Manager

0736 201 205
madelene.rubin@sol.se

Claudio Espinoza

Key Account Manager

0736 201 218
claudio.espinoza@sol.se

 

Offertförfrågan

 

Kontakta oss